Nevěsta jako ze škatulky


Svatba představuje významný milník v životě každého z nás. To je důvod, proč by měli snoubenci věnovat vekou pozornost výběru svatebního fotografa. Ten se totiž postará o to, že váš den D nezůstane uchován jenom ve vaší paměti, ale také bude náležitě zdokumentován ve svatebních fotografiích a fotoknize s uceleným průběhem vašeho nejdůležitějšího dne. Svatební fotograf zvěční jedinečné momenty, neopakovatelné okamžiky, zachytí emoce, vytvoří aranžované portréty vás i vašich blízkých.

 

Dokonalá pleť

Ve svůj svatební den chce každá nevěsta vypadat co nejlépe, a to nejen na svatebních fotografiích. Důležité není jen to, co má na sobě, ale také její celková vizáž. Základem dokonalého nalíčení je krásná, hebká, svěží a čistá pleť. O ni je však třeba se náležitě starat, a to dlouhodobě. Nutná je každodenní péče v pohodlí domova, stejně jako pravidelné, ideálně měsíční návštěvy kosmetičky. Zkušená odbornice se o vaši pokožku dokonale postará – hloubkově ji vyčistí, namasíruje, ošetří pleťovou maskou, dodá jí důkladnou hydrataci. Navíc doporučí vhodné přípravky, které perfektně sednou vaší pokožce. Profesionální vizážistka vám vytvoří make up přesně na míru, poradí se stylem svatebního nalíčení i barevnými odstíny, vyzdvihne váš přirozený půvab. Den D si užijete bez zbytečných stresů, můžete si totiž být jista, že budete vypadat naprosto dokonale.

 

Vlasy korunou krásy

Ke slavnostnímu líčení patří i slavnostní účes. Rovněž s ním rozhodně neexperimentujte doma. Kadeřnice vám nejlépe poradí, co vám sedí a co se k vám hodí. Při zkoušce slavnostního účesu se doladí všechny detaily, aby všechno dokonale klaplo, a vy jste se cítila příjemně a pohodlně. Pokud jste vždy snila o dlouhých vlasech, není problém si je nechat prodloužit – rázem se možnosti pro svatební účes snů rozšiřují. Oživit ho můžete květinami, nejrůznějšími ozdobami, sponkami či závojem.

 

Doladění detailů

Toužíte-li po snědé pleti, která by v bělostných šatech nádherně vynikla, raději se vyhněte sluníčku, abyste se nespálila. Dejte spíše přednost soláriu, ani zde to ale s délkou pobytu příliš nepřehánějte, ať není vaše kůže zbytečně zarudlá. Finální tečku by měla tvořit perfektní manikúra. Právě na ruce bude často mířit oko fotoaparátu i kamery a na nepěstěných nehtech i ten nejkrásnější snubní prsten ztratí svůj lesk a krásu. Nedopusťte to a vylaďte se k dokonalosti.