Svatební šaty – víc než jen oděv


Svatba je jedinečný den, který vyžaduje velké množství pečlivých příprav, aby všechno vyšlo přesně podle Vašich představ. Jak se to všechno povedlo, uvidíte na svatebních fotografiích, kterými budete listovat nejen Vy, ale také Vaši příbuzní a kamarádi. Proto musí být dokonalé, rozhodně tedy stojí za to využít služeb profesionálního svatebního fotografa, který zdokumentuje celý průběh Vašeho svatebního dne, od příprav, přes obřad až po zábavu. Zachytí výjimečnou atmosféru, všechny emoce, neopakovatelné okamžiky, důležité detaily, to, jak jste se cítili a především, jak jste vypadali.

Na tom, jestli Vám to bude na fotkách slušet, se podílí řada faktorů. Některé ovlivnit nedokážete, ale s většinou si poradit můžete. Co zůstává zcela ve Vaší režii, je to, co budete mít na sobě. Nevěstu dělají nevěstou hlavně svatební šaty, jejich výběr tedy nepodceňte, začněte se po nich poohlížet tři až čtyři měsíce před svatbou. Ty nejlepší poznáte podle toho, že se v nich budete cítit úžasně a příjemně, jen tak si Váš den D užijete.

Z velkého množství různých typů, provedení, materiálů a barev si každá vybere ty své – nejkrásnější, nejúchvatnější, nejobdivovanější. A to i v případě, že nemá zrovna míry modelky. Kvalifikovaný personál Vám pomůže zvolit správný střih, který zamaskuje Vaše nedostatky a zvýrazní přednosti. Při pohledu do zrcadla tak budete sama mile překvapena.

Aby Vám padly jako ulité, i když nemáte zrovna konfekční velikost, nechte si je ve svatebním salonu upravit na míru Vaší postavě. Pozornost věnujte nejen výběru svatebních šatů, ale pečlivě volte také svatební doplňky. Ty se totiž významnou měrou podílí na celkovém dokonalém obrazu nevěsty, díky nim model ještě více vynikne. Jedná se hlavně o závoje, bižuterie, kabelky či ozdoby do vlasů, různé korunky, čelenky či květiny. Nezapomeňte se barevně sladit se svým partnerem, inspirovat se nechejte svatební šaty a podle nich vyberte pánský oblek. Zajistíte tak dokonalou harmonii. A uvidíte, že Vám to bude slušet na každé fotografii.